Jak na zabouchnuté dveře? Toto radí zámečnická pohotovost

Do otevírání dveří se nepouštějte sami

Bezmoc, vztek a úzkost. Takové emoce s námi cloumají, když si omylem zabouchneme doma klíče. Taková situace navíc přichází zásadně v tom nejméně vhodném momentu. Když někam spěcháme nebo se nutně potřebujeme vrátit co nejdříve do bytu. Co v takovém případě dělat? Do otevírání dveří se nepouštějte sami a raději vyhledejte odborníky. 

Proč se obrátit na profesionály? 

Obvykle stačí krátké zaváhání a chvilka nepozornosti. Měli jste pocit, že klíče máte bezpečně v kapse, ale najednou zjistíte, že zůstaly doma! Zabouchnuté klíče jsou opravdu nepříjemná záležitost. Mnoho lidí podléhá panice a snaží se do bytu dostat svépomocí. To zámečníci ze zámečnické pohotovosti nevidí rádi-obvykle to totiž přinese víc škody, než užitku. 

Na otevírání dveří si zavolejte profesionála

Pokud se dobýváte do bytu sami, tak si můžete poškodit zámek i dveře. Neodborným zásahem hrozí velká škoda, která by vás ve výsledku vyšla mnohem dráž, než telefonát a služby odborníků na otevírání dveří. Zbytečně se nenervujte a raději kontaktujte specialisty. 

Kontaktujte zámečnictví Praha 

Profesionálové ze Zámečnictví Praha jsou připraveni otevřít zámek rychle. Firma Miroslav Štíbr – Zámečnická pohotovost je tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Na trhu působí déle než 16 let a patří mezi špičky v oboru. 

Co dále nabízíme?

V zámečnictví Praha se nespecializujeme pouze na zabouchnuté klíče. Zajišťujeme také opravu po vloupání a zabezpečujeme dveře proti dalším pokusům zlodějů. Instalujeme přídavné zámky, štítky, doporučíme vám vhodné bezpečnostní kování a různé typy závor. Montujeme a seřizujeme samozavírací brano. 

Nenecháváme klienty čekat 

Víme, že podobné situace jsou pro vás stresující, proto se klientům snažíme pomáhat co nejrychleji. Naši zkušení technici vám zajistí hladký průběh nepříjemné události a budou u vás v co nejkratší době. Můžeme se pochlubit tím, že otevírání dveří probíhá do hodiny od vašeho telefonátu. Neváhejte nás tedy oslovit v případě jakýchkoliv problémů se zámky. S radostí vám pomůžeme.