Máte problém s registry dlužníků?

Osobní finanční krize se dá řešit několika možnými způsoby. Jednou z nich půjčka bez registru Lundea. Ta je využívána především klienty, kteří neuspěli i banky se svou žádostí o úvěr z důvodu záznamu v některém bankovním nebo nebankovním registru. 

  • Výhodou této nebankovní půjčky je většinou možnost sjednat vše online, a tudíž budete mít potřebné finance rychle k dispozici. 

Tento krok je ale nutné dobře rozvážit. Může vás totiž stáhnout do ještě větší zadluženosti. Za nevýhody tohoto finančního produktu je také považována krátká doba splatnosti a omezená výše poskytnutého úvěru a poměrně vysoká úroková sazba. 

  • Kde tedy najít vhodné řešení? 
  • Jednou z cest může být zpětný odkup nemovitosti Záchranná síť, při kterém odprodáte firmě svou nemovitost a ta za vás uhradí veškeré pohledávky. 

Výhodou je, že se může jednat v podstatě o jakoukoliv nemovitost, které jste vlastníkem. A poté, co se vaše jméno vymaže z registru dlužníků, můžete se opět pokusit požádat o hypotéku u banky. Zatím si lze zjistit informace pomocí internetového nástroje, kterým je hypoteční kalkulačka Finanční Patron a uvažovat do budoucna o svých možnostech. 

Internet pomůže se získáním přehledu o finančních produktech

Webové nástroje vám také mohou pomoci v hledání vhodného produktu, kterým je půjčka pro podnikatele Vista Credit. Ani tento produkt není jednoduché najít. A to především pro začínající podnikatele, kteří nemohou doložit své příjmy daňovým přiznáním. 

  • V oblasti hypoték, půjček a úvěrů, jsou velice široké možnosti. 
  • Proto je vždy vhodné udělat si dostatek času a najít si veškeré možnosti, které by mohly být pro vás vhodnými. 

A pokud se v nabídce příliš neorientujete, pak je dobrou cestou kontaktovat bankovního poradce, který vám sdělí, jaké máte v konkrétním případě šance. V oblasti financí platí, že neznalost neomlouvá a chyby se neodpouští. Opatrnost je tedy rozhodně na místě.