Objevte prémiové WC bloky Bref De Luxe

Bref se inspiroval posledními trendy a představuje prémiové WC bloky Bref De Luxe, které provoní vaši toaletu či koupelnu neodolatelnou vůní cedrového dřeva, jasmínu či bergamotu a zároveň uchovají záchodovou mísu déle čistou a svěží. 

Aroma každého tuhého WC bloku Bref De Luxe se stejně jako u klasických parfémů skládá ze tří částí – hlavy, srdce a základu, takže se z jejich intenzivní vůně můžete radovat ještě déle. Zatímco hlava – vysoké tóny utváří první dojem, a proto je na ni kladen největší důraz, srdce se otevírá až po odeznění hlavy a základ neboli nízké tóny tvoří takové látky, které vyprchávají velmi pozvolna. 

Kromě své neodolatelné vůně bojuje Bref De Luxe účinně proti vodnímu kameni a vytváří aktivní pěnu, která vaši toaletu důkladně vyčistí a udržuje déle čistou a svěží. Stejně jako předchozí řada Bref ProNature, i Bref De Luxe mají košíček vyrobený z recyklovaných plastů. Větší část obalu WC bloku je recyklovaná i recyklovatelná. 

Bref De Luxe k dispozici ve třech vonných provedeních s prvky jasmínu, papáji, orchideje, cedrového dřeva, bergamotu nebo zázvoru: Lovely Jasmine, Magic Moonflower a Delicate Magnolia.

Prémiové WC bloky Bref De Luxe jsou k dostání v obchodech ve velikostech Single / Duo / Trio. Doporučená cena za single provedení je 44,90 Kč.