Projekt Malešický háj nabízí poslední volné byty

Žít v metropoli, ale nepřežívat, a dokonce si užívat? Právě pro všechny, jejichž sen je zůstat přímo v Praze, se nabízí bydlení v symbióze s přírodou v rámci rezidenčního projektu Malešický háj. Jedná se o luxusní a velmi nadstandardní počin společnosti Metrostav Development, v rámci kterého vzniká 107 unikátních bytů s výhledem do zeleně místního lesa. Lokalita je zajímavá z mnoha pohledů, proto by zájemci o poslední dva volné byty neměli s rozhodnutím otálet.

Poslední dva volné byty

Pražská desátá čtvrť patří mezi nejzajímavější lokality v rámci metropole, kromě Malešic se jedná též o Vršovice nebo Strašnice. Oblast je dobře dostupná z centra metropole, k tomu si zachovává svůj jedinečný ráz, k čemuž dopomáhá také místní park a háj. V zeleni se obyvatelům nabízejí různé volnočasové sportovní nebo relaxační aktivity. Právě hned vedle háje se v současné chvíli dokončuje stavba pěti bytových domů se 107 bytovými jednotkami, v nabídce volných bytů jsou však už pouze dvě jednotky s dispozicemi 1+kk a 3+kk s balkonem.

Ve svém už v roce 2023

Podepsat smlouvu, platit hypotéku a čekat několik let na stěhování? To v tomto případě neplatí, protože se rezidenční projekt nachází ve své závěrečné fázi, s koncem roku by měla proběhnout kolaudace. Předávka nových bytů je naplánována na první pololetí roku 2023, což je další výhoda, kvůli které se nesmí s rozhodnutím váhat. Byty mají k dispozici sklepní kóji, která poslouží k uložení sezónních věcí a sportovního vybavení. Dokoupit je možné garážové stání v podzemním podlaží.

Nadstandardy v základu

Čím jsou ještě byty na prodej v Malešicích pro kupující zajímavé? Kromě minimalistické architektury s využitím přírodních materiálů, oken s trojskly včetně předokenních žaluzií, mohou očekávat zájemci nadstandardní vybavení v základu. Zejména jde o výběr z pěti dekorů dřevěné dýhované podlahy v obytných místnostech nebo z pěti variant obkladů a dlažby značky SINTESI v koupelně. Vše doplňuje keramika značky Villeroy & Boch a baterie GROHE. Perličkou interiérového designu jsou pak dveře od české značky Lignis.