UNC nakladače: Spolehlivé stavební stroje s různorodým využitím

Na trhu je dostupná pestrá nabídka stavebních strojů. Mezi ty nejčastěji využívané lze rozhodně zařadit UNC nakladače. Jsou univerzální, spolehlivé a praktické, díky čemuž si získaly oblibu. To lze říci také o kolových rypadlech.

UNC nakladače

UNC nakladače jsou dobře známé, jelikož jsou využívány v různých oblastech. Během let vznikla řada zajímavých modelů smykem řízených nakladačů. Vzhledem k malým rozměrům a dobré manévrovatelnosti lze nakladače používat na venkovních plochách i uvnitř budov. Využití najdou zejména ve stavebnictví a zemědělství, ovšem i řadě dalších oblastí. Dostupné je různé vybavení, které umožňuje přizpůsobit stroj pro různé práce.

Smykem řízené nakladače

Kromě UNC nakladačů se můžete setkat také s nakladači Locust. Jde v podstatě o pokračovatele UNC nakladačů, které jsou modernější. Vychází totiž z oblíbené řady UNC nakladačů. Mezi nabízené výhody patří například řešení kolmé pozice lopaty při zdvihání ramene, toto revoluční řešení se objevilo již u modelu Locust 750. Během let pak vyšlo několik dalších modelů. Ty se pyšní zejména špičkovými jízdními vlastnostmi, komfortem obsluhy a spolehlivostí.

Kolové rypadlo

Nejen smykem řízené nakladače patří mezi populární stavební stroje. Pozornost si zaslouží také kolové rypadlo. Jde o univerzální a spolehlivý stroj. Modulový podvozek umožňuje namontování radlice a stabilizačních podpěr dle aktuálních potřeb. Dostupné jsou různé nástroje, o výkon se postará elektronicky řízený hydraulický systém. Mezi další výhody stroje patří vynikající přesnost výkyvu a nízká spotřeba paliva.

Kolová rypadla i smykové nakladače patří mezi praktické nástroje, které kombinují snadnou obsluhu a široké využití. Jsou vhodné pro různé oblasti, díky čemuž jsou tak populární.