Výhody vestavěného nábytku? Úspora místa i originální design

Vestavěný nábytek je oblíbeným způsobem, jak ušetřit místo v menších prostorech. Někdy ale prostě zapadne skvěle i tam, kde je místa dostatek a prostě jen vypadá skvěle. Kam se vestavěný nábytek hodí, jako jsou jeho největší výhody a jaké variant volit?

Vestavěný nábytek lze dát i do atypických prostor

Vestavěný nábytek mívá nejčastěji podobu vestavěné skříně – v ložnicích, dětských pokojích nebo obyvácích. Tento nábytek využívá možností daného prostoru, kam nerušeně zapadne a tvoří přirozenou součást stěny pokoje.

Pro vestavěné skříně jsou ideální různé niky, vystouplé zdi, sloupy a podobně. Často to tedy bývá samotný prostor, který k vestavěnému nábytku doslova vybídne. Výhodou je, že se vestavěný nábytek na míru dokonale přizpůsobí i netypickým prostorům, do nichž byste klasický nábytek hledali jen těžko. 

C:\Stahujeme\perfecthome.cz_truhlarstvi-marek_cz_01.jpg

Není nad dřevo, a tak je ideální si najít profesionální truhlářství v Praze a nábytek do vašeho interiéru nechat navrhnout a sestavit. Výhodou je originalita i dokonalé přizpůsobení místnosti i co se barev týče. 

Pokoje budou vzdušnější

Mezi další pozitiva vestavěného nábytku patří také velký úložný prostor i přehlednost. Díky možnosti „splynutí“ skříně či komody se stěnou je možné vytvořit velké přihrádky na cokoliv, co potřebujete. 

Skříně lze postavit od podlahy až po strop, což normální nábytek neumožňuje. Oblíbenou variantou jsou i větší vestavěné šatny, které nabízejí velký objem. Prostor bude díky pasujícímu nábytku vzdušnější, nikde nebudou překážet žádné hrany a vzhledově k sobě bude všechno ladit. 

C:\Stahujeme\perfecthome.cz_truhlarstvi-marek_cz_02.jpg

Vestavěný nábytek na míru nabízí truhlářství na Praze 5, šikovné řemeslníky ale určitě najdete i ve vašem městě. Nezapomeňte také zapojit vlastní fantazii a spolu s truhlářem navrhnout váš osobitý set vestavěného nábytku. 

Tepelná izolace střechy – v čem jsou výhody foukané izolace?

Ať už se chystáte zateplit starší objekt nebo novostavbu, je tepelná izolace střechy tím pravým řešením. V létě vám bude v domě příjemně chladno...

Kožené sedací soupravy – i sedačka může být supermoderní

Sedací souprava by měla být středem každé společenské místnosti, neboť již od nepaměti je zvykem u důležitých rozhovorů sedět. Nemusí se jednat...

Jak se zbavit vydýchaného vzduchu a vytvořit doma zdravé prostředí?

Kdy jindy se zamyslet nad kvalitou vzduchu v domácnosti než na podzim? Venkovní teplota klesá a většina lidí větrá až v momentě, kdy...

Objem úvěrů na bydlení v květnu meziročně klesl o 12,2%

Stav úvěrů na bydlení v Čechách ke konci května v meziročním srovnání klesl o 12,2%. Vyplývá to z údajů České národní banky.

Sháníte atraktivní bydlení v Praze?

Nedostatek bydlení v Praze je všeobecný problém, který se ovšem začíná pomalu řešit. Staví se nové bytové a vilové oblasti v atraktivních lokalitách. Jedna taková se nachází...

Pozvěte barvy do vašeho života

Máte pocit, že váš domov potřebuje změnu? Netřeba se hned pouštět do rozsáhlých rekonstrukcí ani shánět drahé bytové doplňky. Raději sáhněte po...