Deka z mikroplyše jako vánoční dárek

Jak zabalit vřelé objetí? Lze teplo a pohodu u krbu převázat stuhou? Ano. Ačkoliv se tohle všechno zdá být nehmotným, lze tomu dát tvar. Mikroplyšová deka je pro to ideální. Je stejně hřejivá jako vaše náruč. Stejně uklidňující jako společně strávený čas u praskajícího krbu. Hřejivá deka od milované osoby je tím nejlepším vánočním dárkem. 

Hřejivá deka pod stromečkem

Existuje nespočet důvodů, proč pod vánoční stromeček zabalit vašim blízkým hřejivou deku z mikroflanelu. Pro své vlastnosti umí být deka zároveň velmi osobním dárkem, stejně jako ne příliš osobním darem pro ty, které moc neznáte, přesto jim chcete vánoční dárek dát. 

Velmi osobním dárkem bude mikroplyšová deka pro vaše milované, kteří budou vědět, že spolu s kusem hřejivé látky jim dáváte i kus vaší opravdové látky. Když vyberete i vhodný motiv deky z mikroplyše (například oblíbený vzor vašich dětí), máte nakročeno k tomu obdarovat vaše blízké opravdu hodnotným dárkem. 

Deka jako vánoční dárek se hodí i v případě, že dotyčného, kterého chcete obdarovat, příliš dobře neznáte. Deka je totiž v domácnosti nepostradatelným doplňkem. Je praktická a i kdyby měl dotyčný doma už třeba deset dek, ani jedenáctá deka z mikroplyše nebude navíc. 

Proč sáhnout po plyšové dece?

Na trhu existuje nespočet dek, proč si vybrat právě plyšové deky? Protože nejlépe vystihují vřelé city, které k dotyčnému chováte. Měkkoučký a hřejivý plyš působí na kůži jako pohlazení blízké osoby. Mikroplyšové deky jsou vhodné pro alergiky a nejsou náročné ani co se údržby týče. Prát je můžete v pračce při teplotě 40°C. K dostání jsou v řadě vzorů a barev. Proto můžete všechny členy vaší rodiny obdarovat pokaždé jinou dekou. 

Chcete dát vašim blízkým pod stromeček extra hřejivý dárek? V tom případě se neostýchejte sáhnout po rozměru 200×230. Takto velkou dekou blízkým zajistíte dostatek hřejivého objetí na celý nový rok.