Dopřejte si péči jako v lázních i doma

V posledních týdnech jsme si uvědomili, že domácí pohoda výrazně přispívá k našemu duševnímu zdraví. Zvláště v náročných dnech. Útulný byt je skvělým prostředím, kde si lze „dobít baterky“. Proč nevyužít domácnost naplno a nedopřát si i lázeňskou péči? 

Koupel zklidňuje mysl a léčí 

 Pozitivní účinky koupelí jsou lidem známy už tisíce let. Nemusíte kvůli nim nutně chodit do lázní, stačí si vhodné podmínky pro koupel vytvořit doma. Stačí vana a teplá voda. Poté se jenom ponoříte do koupele a vychutnáte si minuty klidu a relaxace. 

Koupel pomáhá proti stresu a zklidňuje organismus. Pokud máte bolesti svalů, tak s koupelí neváhejte. Teplá voda uvolňuje bolest u kloubů a svalů. Pravidelná koupel pomáhá i proti nespavosti a ráno se probudíte svěží a připraveni začít nový den. Horká voda i otevírá póry a podporuje tím pocení, což znamení vyčištění pokožky a svěží vzhled. 

Luxusní vana prohlubuje účinky koupele 

Chcete si dopřát opravdu dokonalou péči? Luxusní vana uspokojí vaše požadavky. Společnost Dorint DG Centrum nabízí moderní koupelny těm nejnáročnějším zákazníkům a vychází vstříc všem jejich požadavkům. Luxusní vany mohou být vybaveny masážním systémem, chromoterapii či do nich mohou být včleněny vanové zástěny sloužící jako otevírací dveře.

Moderní koupelna přesně pro vás

Vany pro moderní koupelnu mohou být v mnoha provedeních. V nabídce společnosti Doring DG najdete vany ocelové, akrylátové, quarylové i krionové. Jejich umístění i tvar je čistě na výběru klienta. Mohou být v rohovém i nástěnném provedení či stát volně v prostoru.  

Jak vypadá luxusní koupelna? 

Luxusní koupelna je samozřejmě investice a je jasné, že nikdo nebude kupovat zajíce v pytli. Proto se na koupelny vybavené moderními technologiemi můžete podívat v pražském showroomu společnosti Dorint DG Centrum. Zde zkonzultujete požadavky s odborníkem. Ten vám s ohledem na vaše individuální přání a požadavky navrhne to nejlepší možné řešení pro vaši koupelnu. 

Luxusní koupelny nejsou jenom hezké na pohled, ale také prakticky vymyšlené. Jsou funkční pro běžné každodenní používání a vyladěné do posledního detailu. Samozřejmostí je pro Dorint DG Centrum spolupráce s prověřenými dodavateli a precizní realizace.