Interiér ve zlatých barvách? Řekněte ANO!

Experimentujte se zlatou barvou
Zlatá barva už dávno není výsadou zámků nebo honosných interiérů. Dříve byla zlatá barva symbolem vznešenosti, luxusu a někdy také přehnanou okázalostí. Nebojte se experimentovat a použijte zlatou barvu i do vašeho interiéru. Správnou kombinací a vhodným zakomponováním dodá vašemu domovu útulnost, eleganci, honosnost a navodí příjemnou povznášející atmosféru. Pokud fandíte neotřelým domácnostem a zlatou barvu použijete v omezené míře, vykouzlíte ze svého domova šmrncovní místo, které bude lahodit oku i duši.

Nábytek ve zlatých odstínech
Se zlatým nábytkem buďte opatrní. Pokud jste si tuto barvu zamilovali sáhněte po jednom výrazném kusu nábytku a ostatní nábytek volte spíše neutrální nebo střídmě barevný se zlatými doplňky. Nic se nemá přehánět, a zvláště u zlaté barvy platí toto pravidlo dvojnásob. Zlatá barva se perfektně hodí ke dřevu. Vedle nešlápnete ani v případě, že budete zlatý nábytek kombinovat s hnědým, černým nebo rudým textilem. Pokud si nejste jistí, jak váš interiér vyladit, obraťte se na nás. Pomůžeme vám navrhnout domov, ve kterém se budete cítit příjemně po mnoho let.Doplňky ve zlatých odstínech
Podle učení Feng Shui kov ve zlaté barvě vyznačuje respekt. Nejen respekt k ostatním, ale také k sobě samému. Správným vybalancováním zlatých doplňků v interiéru můžete ze svého domova vytvořit příjemné, inspirující místo. Nejste-li fanoušky velkých a okázalých doplňků, zvolte menší sošky nebo nazlátlé vázičky. Pokud zlaté barvě v interiéru fandíte, sáhněte po zlatém zrcadle, zlatých klikách, koupelnových bateriích nebo různých háčcích či držácích. S osvětlením ve zlaté barvě také neuděláte chybu! Zlatý lustr navíc budí dojem zářivého slunce. S touto barvou to ale v interiéru příliš nepřehánějte. Držte se pravidla, že méně je někdy více.