3 tipy na vánoční dárky pro všechny

Před chvílí bylo na vánoční dárky času dost, ale teď už jsou Vánoce prakticky všude, kam se podíváme. To nám dává pocit, že už jsou opravdu skoro tady. Dárky nemáte a nápady taky ne, což vás přivádí do klasického stavu stresu. Co vymyslet tentokrát, aby to stálo za to, a jak ještě k tomu ušetřit? My v tom máme jasno a rádi se s vámi o naše tipy podělíme v dnešním článku!

Získávejte své peníze za vánoční dárky zpět

Nezapomeňte, že v dnešní době je možné cokoliv. Třeba i dostat své peníze z nákupů částečně zpět. Pokud nakupujete online, platí to dvojnásob a cashbackový portál Tipli se stane vaším nejlepším přítelem. Z více než tisíce nejznámějších českých e-shopů si můžete vybírat stejně jak už jste zvyklí, pouze nakoupíte přes speciální odkaz. Pokud vás to zaujalo, mrkněte se na různé cashbackové a Tipli recenze a získejte bonus 300 Kč. A teď můžeme jít vybírat dárky!

Něco, co ocení každý dospělý..

Pokud budete dárky pro své blízké vymýšlet prakticky, máte téměř nekonečné možnosti a obdarovaný vám bude jistě vděčný víc, než za zbytečné kýčovité nesmysly. Každý dospělý člověk ocení třeba vybavení do domácnosti! Často i nám samotným by se hodilo něco nového, ale nechce se nám to měnit. To platí třeba u povlečení! Používáme jej každý den a proto by mělo být kvalitní. Je normální, že něco, co používáme každý den po celé roky, nás přestane bavit. Můžete darovat třeba teplý župan pro věčné zimomřivce, nové osušky a ručníky pro ty, kteří mají své ručníky 30 let z výbavy od rodičů nebo kvalitní polštáře pro někoho, kdo má neustálé problémy s krční páteří. Máte někoho blízkého, pro koho by tyto dárky byly ideální? My pro vás máme rovnou na e-shop Bedario slevový kód, který vám vybírání usnadní ještě víc!

Darujte zážitek, na který se nezapomíná

Ať už vymyslíte sebelepší dárek pro svého blízkého, jednou ho stejně omrzí. Z hmotných věcí sice máme radost, a klidně i obrovskou, během pár dnů nadšení ale vymizí. Proto zkuste vymyslet také dárek, na který se jen tak nezapomene. A tím je bezesporu něco, co se nedá chytit. Jsou to zážitky! Pokud vás napadá, že na to nemáte rozpočet, nebojte. Zážitky nemusí být jen drahé. Darujte třeba vstupenky do kina, divadla či zoo. Něco, co obdarovaný má rád, ale už si to dlouho nedopřál. A pokud si to dovolit můžete, pak klidně darujte letenky nebo poukaz na jízdu drahým autem!

Co dát těm, kteří pořád jen koukají do počítače?

Tak to je jednoduché! I když vám to tak možná nepřijde. Pokud nevíte, co by ocenil člověk, který rád kouká hodiny do počítače, darujte mu bezpečnost. V dnešní době je na internetu možná míň bezpečno než v opuštěné tmavé uličce uprostřed noci. Proto darujte VPN! Kromě bezpečnosti můžete VPN využít také na sledování seriálů na oblíbeném Netflixu, který už má dnes kdekdo. Díky VPN se můžete virtuálně přesunout do jiné země a tím získat přístup k desítkám filmů a seriálů, které v Česku nemáme. To zní zajímavě, nemyslíte? Pak by vás možná zaujala CyberGhost VPN recenze, kde najdete i slevu 84 % na předplatné.