Jakou bundu si v zimě obléct, abychom se cítili dobře

Zima nás letos přepadla o něco dříve, než jsme byli za poslední roky zvyklí. Štěstí přeje připraveným, ale není třeba zoufat. Pokud stále nemáte pořádnou zimní výbavu, outdoorový obchod Wilderoben má v nabídce několik pánských zimních bund Patagonia, které vynikají nejen kvalitním zpracováním a doživotní zárukou, ale udrží vás v teple i v suchu za každých podmínek. A dokonce stylově.

Stylově i komfortně

Pokud doufáte, že dokážete najít zimní bundu, ve které byste se při zachování tepelného komfortu neztratili v uličkách promrzlého města ani designově, jste na správné adrese. Parky od Patagonie dosahují atributů hřejivosti výkonnostních zimních bund a zároveň si zachovávají svůj styl a pohodlí. Pánská zimní bunda Patagonia Jackson Glacier Parka je sofistikovaná bunda s vypasovaným střihem podporujícím tepelnou izolaci. Chmýří blízko u těla efektivně udržuje teplo, k čemuž přispívá i délka pod zadek. Bunda je zateplená recyklovaným kachním a husím chmýřím s plnivostí 700 cuin. Spolehlivě vás ochrání před deštěm, sněhem i mrazem.

Její o něco lehčí sestra Isthmus Parka vyměnila prachové peří za syntetický fleece. Má mimořádně odolný nylonový vnější plášť s polyuretanovým zátěrem a vodoodpudivou povrchovou úpravou DWR. S touto bundou budete v teple ve vlhkém podzimním i studeném zimním počasí, ve větru, dešti i mrazu.

Zaměřené na maximální výkon

Hledáte spíše pánskou bundu pro vaše zimní aktivity? Zajímá vás její hmotnost, komprese a výhřevnost? Patagonia dokázala vyrobit vynikající zástupce i v těchto řadách. Když venku mráz spadl nízko pod nulu, případně jste odkázaní na přečkat chladnou noc někde v bivaku, DAS Parka pro vás bude správnou volbou. Snoubí se v ní vlastnosti termoizolační výplně PrimaLoft Gold s technologií na bázi aerogelu. Díky tomu je měkká a stlačitelná jako chmýří, ale ve srovnání s prachovým peřím dokáže hřát i v mokrém stavu.

Jen něco přes 400 gramů vážící péřová klasika Down Sweater Hoody nezklamala ještě nikoho. Stala se osvědčenou lehkou péřovkou pro jakékoli aktivity. Vrchní plášť tvoří 100% polyesterový pevný ripstop, který vás ochrání před větrem, a výplň je tvořena z husího chmýří s plnicím objemem 800 cuin.

S retrem napříč zimou

Něco pro fajnšmekry. Pokud vám je blízký retro design a hledáte pánskou zimní bundu vhodnou do města i do hor, Patagonia trefila vaše požadavky modelem Downdrift Jacket. Designově se vrátíte desítky let nazpět, což způsobí, že nebudete věřit vlastnostem bundy, dokud ji opravdu nevyzkoušíte. Ve skutečnosti vás funkční péřovka s retro designem zahřeje i v drsných podmínkách. Bunda je zateplená husím a kachním chmýřím s plnivostí 660 cuin.