Vánoční dekorace

K Vánocům patří nejen stromeček, ale i další vánoční dekorace, jako jsou světýlka či svíčky, které zkrášlí každý byt či dům. Nechte se inspirovat našimi tipy na jednoduchou vánoční výzdobu.

Světýlka

K Vánocům neodmyslitelně patří světýlka. Ta díky tlumeného světlu vytváří pohodovou a útulnou atmosféru. Nejoblíbenější jsou světelné řetězy všeho druhu. Můžete je jednoduše položit na poličku či komodu a hned máte dekoraci hotovou. Nemáte místo? Upevněte světelný řetěz na stěnu, přidejte vytisknuté fotky vaší rodiny a originální fotostěna je na světě. Kouzelně vypadá dekorace vytvořená z velké skleněné nádoby, ozdobiček na stromek a světelného řetězu s drobnými světýlky. Kromě řetězů jsou oblíbené i svítící hvězdy či stromečky, které se nejčastěji dávají na vnitřní parapet okna. Širokou nabídku vánočních světýlek nabízí e-shop Lunzo.cz. Lunzo doba dodání může být delší, takže je určitě lepší objednat včas, abyste si stihli doma vykouzlit tu pravou sváteční atmosféru.

Dekorace z přírody

Rustikálního stylu dosáhnete s přírodními dekoracemi. Dřevo, šišky, větvičky, ořechy, sláma – zkrátka cokoli, co najdete v lese nebo na zahrádce. Pěkně vypadá třeba kulatý dřevěný podnos, na který dáte svíčku z e-shopu Vivantis a doplníte dalšími přírodninami. S barvami to nepřehánějte, doporučuje se kombinovat maximálně tři barvy dohromady, jinak dekorace působí příliš přeplácaně. Na Vivantis.cz najdete nepřeberné množství svíček v různých velikostech, barvách a parfemacích. Nezapomeňte využít Vivantis slevový kód a nakupovat levněji.

Výzdoba do dětského pokojíčku

U dětí v pokojíčku se můžete vyřádit, protože děti samozřejmě ocení především to, aby byla dekorace barevná, hravá a veselá. Populární jsou vánoční nálepky na okna, které s Lunzo slevou seženete za přijatelnou cenu. Chybět by neměl ani adventní kalendář, ten můžete koupit, nebo vyrobit. Pokud umíte šít, velmi snadno si ušijete malé pytlíčky, do nich pak jen stačí dát nějakou drobnost pro radost. Na Baumax e-shopu najdete látky a další šicí potřeby pro vlastnoruční výrobu dětského adventního kalendáře.

Bílý stromeček

Bílý vánoční stromek není jen obyčejným stromkem, ale i osobitou dekorací, která upoutá pozornost na první pohled. Pokud letos plánujete koupit umělý stromeček a je-li vaše domácnost zařízena spíše v tmavších barvách, sáhněte po bílém umělém stromečku. Ten celou místnost neskutečně oživí a rozzáří. S ozdobami to příliš nepřehánějte, stromek sám o sobě je velmi výrazný. Jestliže máte doma umělý stromek v zelené barvě, který vás už omrzel, jednoduše ho přestříkejte na bílou. Barevné spreje pořídíte v kterémkoli hobbymarketu, například v Baumaxu.

OBRÁZEK – https://pixabay.com/photos/christmas-deco-bullet-snow-lantern-3666644/