Lety balónem pro každou generaci

Hodina, kterou strávíte v němém úžasu a kdy se vám bude tajit dech při pohledu na kteroukoliv ze světových stran? To je nevšední zážitek z letu balonem. Nezáleží na věku ani na fyzické kondici. Vystoupat vzhůru můžete kdykoliv. Nejbezpečnější způsob létaní čeká na vás. Prožijte skvostné momenty.

Perfektní tip na dárek

Vyhlídkový let balonem je dokonalým dárkem pro každou generaci. Nemusíte přemýšlet nad tím, jaká další věc se bude tísnit na přeplněných policích skříně. Co udělá na chvíli radost, ale pak zůstane bez využití. Vyberte dárek, co má nápad a duši. Splňte vašim blízkým sen o létání a vezměte je na více než hodinovou plavbu volným vzdušným prostorem. Kolem vás bude jen ticho a klid a pod vámi se rozprostře krajina protkaná lesy, loukami, koryty řek i rušnými městy. Dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem je platný po celý rok a můžete si vybrat perfektní počasí. Vy sami rozhodnete, kdy se za netradičním zážitkem vypravíte. Společně strávené chvíle jsou momentem, na který se nezapomíná.

Nejkrásnější prohlídky bez zástupu turistů

Jste milovníci historie a obdivujete umění tehdejších mistrů? Pak jste se jistě mnohokráte vypravili na některý hrad nebo zámek. Vyhlídkový let balonem vám ukáže úplně nový pohled. Z ptačí perspektivy si prohlédnete romantické Konopiště nebo úchvatný Karlštejn. To vše bez nutnosti tlačit se ve frontě u pokladny s ostatními návštěvníky.

Přírodní krásy, jak je neznáte

Už kousek za Prahou se pod vašimi zraky rozprostře úchvatná krajina a vy se můžete vypravit obdivovat Posázaví nebo Český ráj. Krásná místa na vás čekají i v okolí řeky Berounky nebo poblíž Kokořína.

Nechte se unášet za zvýhodněnou cenu

Populární vyhlídkové lety si můžete pořídit i v rámci nabídky let balónem akce. Čeká vás zvýhodněná cena letu, která je natolik příznivá, že se letu jistě rádi zúčastní i ostatní členové vaší rodiny nebo vaši přátelé. Fantastický zážitek budete prožívat společně a jistě na něj budete i dlouho vzpomínat.

Strach z létání je zbytečný

Drobná nervozita jistě ke vstupu do balonového koše patří, jinak tam ale strach nemá místo. Balonové létání je nejbezpečnější létání, protože při ochlazení vzduchu začne balon volně klesat k zemi. Není třeba obav, čeká vás jen úchvatný zážitek.