Nafukovací vířivka mě velmi mile překvapila

Nafukovací vířivka mě velmi mile překvapila. Tento dárek se dceři skutečně povedl. S manželkou jsme totiž od naší dcery dostali k výročí naší svatby krásný dárek, kterým byla právě nafukovací vířivka. Do té chvíle jsem vůbec netušil, že něco podobného existuje. Já znám pouze bazén anebo vířivku v hotelu, ovšem nafukovací vířivka mi byla naprosto cizí. Dcera říkala, že je skvělá, že jí stačí pouze připojit do zásuvky a ona se za deset minut sama nafoukne a poté již stačí jí pouze napustit vodou ze zahradní hadice. A měla skutečně pravdu, vířivka se po deseti minutách sama nafoukla a vodní radovánky mohli začít. 

Nafukovací vířivka mile překvapila i mou manželku

Nafukovací vířivka mile překvapila nejen mě, ale také mou manželku, která příliš často nedává šancí novým věcem a už vůbec ne tem, které nezná. Nafukovací vířivka pro ni zpočátku byla doslova zbytečností a dceru dokonce žádala, ať jí vrátí a raději si za získané peníze koupí něco pro sebe, ovšem dcera rezolutně nesouhlasila a vířivku nám doslova nechala na zahradě k vyzkoušení. Po prvotní negaci se manželka přece jen rozhodla vířivku vyzkoušet a rovnou začala perličkovou koupelí. Popravdě jsem jí z vířivky nemohl dostat ven, a kdyby nezačalo pršet, možná by ve vířivce byla ještě nyní. 

V zimě jí máme v zimní zahradě

V zimě vířivku máme v naší zimní zahradě. Díky tomu u nás má nafukovací vířivka své využití nejen v létě, ale také na jaře či na podzim. V zimě ji ukládám do své garáže, aby nám vydržela, co možná nejdéle. Manželka ji miluje a já také. Byl to tedy skutečně velmi povedený dárek od dcery. Podle všeho je životnost naší vířivky zhruba pět sezón, pokud jí budeme dopřávat patřičnou péči, tudíž tu s námi bude poměrně slušně dlouhou dobu. Díky tomu, že je vířivka velmi skladná a také přenosná, často jí s sebou bereme na svou chatu či ke známým, kteří si jí letos budou také pořizovat.

_______________________

TIP: Výběr nafukovací vířivky nemusí být žádná legrace, proto Vám s výběrem rádi poradíme.