Odhalte multifunkční použití party stanu

Party stan má vskutku univerzální využití, a to nejen jako reklamní a prodejní zázemí, ale též se těší velké oblibě při rodinných oslavách. V neposlední řadě se stal neodmyslitelnou součástí zahrady, neboť se jedná v porovnání s altánem o mnohem cenově výhodnější řešení.

Pro maximální komfort

Party stan vám zajistí příjemné zázemí během rodinných, společenských, firemních a reklamních akcí. Už se nemusíte stresovat sledováním předpovědi počasí, neboť vás žádné povětrnostní podmínky nerozhází. Zároveň získáte perfektní útočiště i před rozpáleným sluncem, neboť je možné ke stanu dokoupit vybavení pro jeho dokonalé odstínění.

Reklamní artikl

Jak již bylo zmíněno, z party stanu lze jednoduše vytvořit reklamní stánek, prostřednictvím něhož oslovíte vaše potenciální zákazníky a obchodní partnery. Dá se totiž potisknout firemním logem a opatřit dalšími reklamními prvky. Vybírat můžete z celé řady barev a velikostí dle vašich reprezentativních potřeb. Pro prodejní stánek si vystačíte s rozměry stanu 2×2 m, plánujete-li menší párty, svůj velkorysý rozměr vám poskytne model o rozměru 6×3 m.

Na co se zaměřit při výběru?

Zcela nepopiratelnou výhodou party stanu je jeho mobilita. V případě potřeby ho tak snadno přemístíte, aniž byste ho museli rozebírat. Pro tento účel je nejvhodnější model z lehké hliníkové konstrukce opatřený střechou z nepromokavého polyesteru. Odolá nárazům větru až 30 km/h. Po složení se vám bez potíží vejde do auta. O něco bytelnější jsou hexagonové stany, k jejichž výrobě se používají anodizované 6hranné hliníkové profily. Vydrží nápory větru až o rychlosti 40 km/h. Díky bočním plachtám, které se spojují zipem, budete uvnitř stanu před větrem bezpečně chráněni. Lepší manipulaci se složeným stanem vám zajistí praktický vak vybavený kolečky.