Sháníte atraktivní bydlení v Praze?

Nedostatek bydlení v Praze je všeobecný problém, který se ovšem začíná pomalu řešit. Staví se nové bytové a vilové oblasti v atraktivních lokalitách. Jedna taková se nachází v pražské Chuchli. Půjde o skvělou oblast zejména pro rodiny s dětmi, neboť budete bydlet kousek od centra hlavní metropole, ale zároveň budete mít dostatek soukromí díky velké zahradě.

Kde se nové byty nachází?

Jak už bylo řečeno, nová vilová oblast se nachází v pražské Chuchli. Díky výhodné poloze budete mít veškeré kulturní a společenské vyžití nadosah. Jen přes ulici se nachází dostihové závodiště, na které budete mít ze své vily přímo luxusní výhled. Oceníte i dobrou dostupnost mateřské a základní školy, takže nebudete muset svoje ratolesti posílat přes celou Prahu.

Kolik stojí nové vily?

Vily v Praze samozřejmě nebudou patřit k nejlevnějšímu ubytování v hlavním městě, avšak za tuto cenovku získáte naprosto jedinečnou vilu v atraktivní lokalitě. Částka se pochopitelně bude odvíjet od velikosti budovy a zahrady. Jestliže budete chtít více prostoru a soukromí pro svoje ratolesti, budete si muset trochu připlatit. Všechny vily přesahují cenovku 10 milionů korun, což by se někomu mohlo zdát hodně. Musíte však brát v potaz, že budete bydlet skoro v centru Prahy ve vlastní a dost velké vile.

Jaké mají vily vybavení?

V interiéru naleznete pouze moderní a stylový nábytek, který se perfektně hodí k venkovní designu vily. Ty jsou ideální jak pro jednogenerační, tak pro dvou generační bydlení, což jistě někomu přijde vhod. Po domluvě s designérem si navíc můžete vybrat vilu s krásnými prosklenými dveřmi a výhledem na stověžatou Prahu. Následně budete moci sedět na terase v pohodlném lehátku a kochat se uklidňujícím pohledem. To vše nabízí projekt vily na prodej v Praze Chuchli.

O vily v Chuchli je enormní zájem, a proto byste si s jejich rezervací nebo s případnou koupí měli pospíšit. Jde totiž o neopakovatelnou příležitost, kterou si nemůžete nechat ujít.