Stavební stroje

Společnost Stavební a silniční stroje s.r.o., se specializuje na prodej stavebních strojů a mechanizace. Stroje, které nabízí, jsou rozděleny do několika kategorií:

Smykové nakladače LOCUST

Jedná se o univerzální stavební stroje s vysokou nosností a manévrovatelností. Společnost nabízí různé modely smykových nakladačů LOCUST s přídavnými zařízeními jako lopaty, vidle, sněhové radlice nebo zametací kartáče1.

Rypadla HYDREMA

Jedná se o kolová rypadla s nástavbami jako sklápěcí vozy, podvalníky nebo bagry. Firma nabízí různé modely rypadel HYDREMA s vysokou stabilitou a terénním průchodem.

Vibrační technika NTC

Jedná se o vibrační desky a válce pro zhutňování povrchů.

Univerzální dokončovací stroje UDS

Jedná se o stavební stroje s nástavbami jako frézy, asfaltové řezačky nebo betonové pily. Dále různé modely univerzálních dokončovacích strojů UDS s vysokou výkonností a flexibilitou.

Přídavná zařízení a příslušenství

Různé doplňky pro stavební stroje jako náhradní díly, pneumatiky, filtry, oleje nebo ložiska a širokou škálu přídavných zařízení a příslušenství pro stavební stroje UNC, UDS a Hydrema.

Servis stavebních strojů

Jedná se o opravy a údržbu stavebních strojů a mechanizace, kvalifikovaný a profesionální servis stavebních strojů s možností výjezdu na místo nebo dovozu do servisních dílen.

Bazar stavebných strojů

Jedná se o prodej použitých nebo zánovních stavebných strojů a příslušenství. Nabízíme různé typy a modely stavebních strojů za výhodné ceny s možností komisního prodeje nebo výkupu.

Přeprava stavebních strojů

Jedná se o dopravu stavebních strojů a mechanizace na místo určení, kdy firma nabízí rychlou a bezpečnou přepravu stavebních strojů s použitím speciálně upravených vozidel.

Náhradní díly na všechny dodávané stavební stroje

Společnost nabízí zajištění všech dostupných náhradních dílů na opravy a servis stavebních strojů, které má v nabídce. Pokud něco není skladem, objedná a zajistí opravu či montáž i s výjezdem na stavbu, kde stroj pracuje.