Víte, kde koupit netradiční obaly na květináče?

Určitě už jste si všimli, že zcela jinak působí byť jen obyčejná zelená rostlinka v květináči bez obalu, a zcela jinak ta samá, které koupíte obal na květináč. Díky obalům můžete totiž vykouzlit exotickou atmosféru v místnosti, můžete jimi ukázat, jaká barva je vám milá, nebo jaké materiály upřednostňujete. Nechte se překvapit zajímavými a cenově dostupnými, kvalitními kousky.

Dvě velikosti květináčů do stejných obalů

Vypadá velmi hezky, když vedle sebe uložíte dvě stejné květiny, avšak jedna bude menší v menším květináči a druhá větší ve větším květináči. Oběma pak pořídíte velikostně vyhovující cementový obal na květináč. Hodí se do moderních i venkovských stylů příbytku a budete nadšeni nejen vzhledem, ale i cenou. Surový design se hodí především k rostlinám s různě zelenými listy.

Velmi hezky, moderně a extravagantně působí obal na květiny Beige Nature. Svým tvarem a zdobením bude nepřehlédnutelný na poličce, skříňce i stolku nebo okně.

Pokud chcete vdechnout prostoru život a veselou náladu, určitě se podívejte na roztomilé obaly na květináče Rainbow Mini. Určitě potěší i děti v dětském pokoji.

Neváhejte a květiny pověste

Ať už máte dvorek, pergolu, balkon nebo třeba krytou terasu, můžete na trámy nebo stěny pověsit závěsné zinkové obaly na květináč Zinc – větší. U nich platí, že v jednoduchosti je krása, protože i když jsou naprosto jednoduché, oči přitahují, jakoby byly ze zlata.

Pokud máte rádi barvy, bude se vám líbit závěsné květináče Mojave Glaze Pink. Tím, že je sám pestrý a veselý, můžete doplnit jakoukoli zelenou nízkou rostlinku, a jeho barva doslova ožije.

Už naše maminky a babičky si vyráběly jutové závěsy na květináče. A vy si je teď můžete koupit na bellarose.cz. Podívejte se, jak bohatá a rozmanitá je nabídka obalů na květináče. Ozdobíte jimi celý dům i exteriér.