Losos a naše sny

Ve snech se nám mohou objevovat různé obrazy. A mnozí lidé věří, že výklad snů má symbolický význam a vypovídá o našich pocitech, či dokonce že sny mohou předpovídat budoucnost. Ostatně Staří Římané se dokonce domnívali, že jsou to zprávy od samotných bohů.

Co to znamená, pakliže se nám zdá o lososech? Vidět ve snu lososa, jak k vám plave, symbolizuje rostoucí uvědomění a moudrost, někdy i trochu štěstí.

Váš život přináší naplnění, ačkoli se věci zdají být beznadějné. Losos skákající ve snu znamená, že se blíží nová příležitost, která vás velmi potěší.

Pakliže losos ve vašem snu plave proti proudu, znamená to, že byste se měli držet svého směru. Potřebujete odhodlání, abyste překonali nepřízeň osudu. Nenápadná rybka tedy může být velmi zajímavá. A čím dalším upoutá? Čtěte a dozvíte se to.

Zajímají Vás také zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech. 

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o slavných filozofech, jako je například Friedrich Nietzsche nebo Platón či jeho žák Aristoteles.