Moderní bydlení v černém stylu a na co nezapomenout

Řešíte modernizaci vašeho bytu či domu? Víte, že kvalitní podlaha, nábytek a barva zdí není zdaleka to nejdůležitější? Důležitými a často opomíjenými prvky, bez kterých se neobejdeme, v místnostech jsou zásuvky a vypínače. Pokud sladíte tyto doplňky s interiérem, dodáte bydlení ten pravý šmrnc. Nechte se inspirovat.

Zásuvky a vypínače by měly ladit s interiérem

Malé doplňky, kterých si na první pohled nevšimneme, a přesto bychom bez nich normálně v každodenním životě nemohli fungovat. Pokud máte již zastaralé anebo nevyhovující zásuvky a vypínače, v bydlení máte spousty spotřebičů, vyměňte je! Nezapomeňte, že prodlužovačky a dočasná řešení, nejsou řešení. Investujte do nových moderních vypínačů a zásuvek a slaďte si interiér. Nadčasové skleněné černé vypínače a zásuvky dodají bydlení ten správný šmrnc. Vzhledově působí velmi elegantně a více zásuvek v jednom vám umožní zapojit více spotřebičů současně.


Barvy a materiál zásuvek a vypínačů

Pokud máte rádi černou barvu nejen na zdech a nábytku, doplňte si interiér i o černé kousky zásuvek a vypínačů. Nadčasový a moderní skleněný vzhled, který je na dotyk velmi příjemný dotvoří váš interiér. Na výběr máte z několika možností. Pokud řešíte, jakou zásuvku do rohu ke stojací lampě a víte, že na stolku budete chtít i nabíjet mobilní telefon, pořiďte si praktické dvojzásuvky. Pokud máte více spotřebičů ideálním pomocníkem budou troj – i čtyř zásuvky. Skleněné zásuvky a vypínače působí moderně a dodají zdem ten pravý vzhled.

Odborník je na místě

Není nic jednoduššího než si nechat poradit od specialisty v oboru, pokud si nejste jistí. Když jde o výběr komponentů, ale i když jde o elektroinstalaci. Elektrikář vám poradí, kde se hodí, jaký okruh a kolik můžete zapojit spotřebičů, abyste nepřehltili sít.

Investujte do kvalitních zásuvek a vypínačů. Jen tak předejdete případným reklamacím a opakovanému nákupu těchto doplňků. Tedy investice se zde rozhodně vyplatí. Přeci jen, zásuvky a vypínače nekupujete každý rok. Měly by vydržet ideálně navždy.

Předchozí článekVybíráte místo na prodloužený víkend, na výlet či na týdenní dovolenou? Sušice jsou tipem číslo 1
Další článekJak se staví dům? Jednoduchý postup o třech krocích