Nábytek na míru je prostě lepší

Největší chyby při zařizování svého bydlení děláme ve chvíli, kdy si vystačíme s kompromisem. Takové řešení není nikdy dobré. Barvy pouze podobné těm, jaké jsme si představovali, nábytek, který nesedí velikostně a navzájem se nedoplňuje – nic z toho byste u svého bydlení neměli připustit. Nechte si navrhnout a vyrobit nábytek na míru.

Interiér na míru není jen výsadou puntičkářů a milionářů, kteří nemusí obracet každou korunu. Perfektně navržený interiér s pečlivě na míru vyrobeným nábytkem šetří práci při úklidu a je nadčasovým. Díky tomu nebudeme nestále dokupovat malá vylepšení, či dokonce znovu zařizovat co pár let. Když nábytek perfektně sedne, je vyroben pečlivě a z kvalitních materiálů, tak je celý interiér nadčasový a 100% funkční.

Co vše by mělo být na míru?

Nábytek na míru patří v podstatě do všech místností. Ten pak lze doplnit drobnějšími solitérními kousky, které se dokonce mohou vymykat celkovému stylu. Do předsíně patří vestavěné skříně či celé zařízení na míru, podobně jako do ložnice. Zapomínat však nesmíme ani na dětský pokojík. Rozhodně by neměl být odkladištěm jinde nevyužitého nábytku. Nezapomeňte taktéž na koupelnový nábytek na míru. Samozřejmostí musí být kuchyně na zakázku. Kuchyně Gabon – to jsou nejen skvělé kuchyně, ale i interiér na zakázku zcela na klíč.

Kuchyně na míru je základ

V žádné jiné místnosti a u žádného dalšího kusu nábytku není tak obrovský rozdíl mezi zakoupenou hotovou sestavou jako tou na míru. U kuchyňské linky poznáme každý nedostatek. Neergonomicky umístěné spotřebiče, nesprávně navržené skříňky a zásuvky, včetně jejich vybavení, každá škvíra, která je lapačem mastné špíny. To vše nám neumožňuje využívat efektivně prostory v kuchyňské lince či udržovat kuchyň jak se patří ve sterilní čistotě.

Nábytek na míru od Gabon

Kuchyňské studio Gabon vám navrhne, vyrobí a namontuje kuchyni na míru, která bude podle vašich představ i bez ergonomických chyb. Vyrobit si však máte možnost nechat nábytek na míru i do dalších místností. Firma realizuje vše od návrhu přes zaměření a výrobu nábytku až po finální montáž.