Příjemné bydlení u Klamovky nabídne spoustu zeleně

Doslova jen kousek od centra velkého města, a přitom uprostřed přírody? Žádné kompromisy, dnešní Praha toho nabídne opravdu hodně! Zeleň i možnosti nákupu a zábavy, to vše v pestrobarevné kombinaci! Při výběru svého budoucího bydlení samozřejmě není radno nějak spěchat, je nutné si rozmyslet desítky různých detailů a vyladit si plán na další roky. V každém případě ale platí, že investice do nemovitostí je celoživotní téma a velmi zodpovědné rozhodnutí, které jednou prospěje i dětem. Vždyť co je lepšího než start do života v bytě, který vám říká pane?

Komfortní zázemí pro mladé rodiny

Pokud vás láká atraktivní bydlení na Praze 5, budete se chtít jistě dozvědět více. K dispozici jsou bytové jednotky s dispozicí 1+kk, ale i pětipokojová varianta, která určitě velmi potěší početnější rodiny.

Láká vás předzahrádka, pěstování okrasných růží nebo jiných rostlin? I tato možnost se dá využít, v nabídce nechybí ani lodžie, malý balkon či garážové stání pro větší pohodlí majitelů bytových jednotek. Klamovka je místem, kde v minulých generacích kultura opravdu jen kvetla. A odkud pochází jméno této destinace? Jednoduše, od šlechtické rodiny Clam-Gallasů, která oblast od poloviny osmnáctého věku spravovala. Doba se sice změnila, ale rozsáhlý anglický park, jenž je oázou plnou barev a odpočinku po náročném dnu pro Pražany, je tu stále.

Moderní standardy potěší i náročné

Útulné, vzdušné, elegantní. To vše v jednom aneb moderní provedení bytů, které udělá radost i těm, kdo mají rádi skutečný komfort. Důležité je sladění jednotlivých prvků s přírodou, ale také využití materiálů, které vydrží celé generace. Energetická náročnost budov je reprezentována třídou B, je tedy zřejmé, že se myslí i na budoucnost. Líbí se i vám pátá z pražských čtvrtí, ze které to budete mít do práce jen pár minut?