Nízké hypotéky + skvělá lokalita = vlastní byt v rezidenci Byty u parku na pražském Žižkově

Co víc si přát? Hypotéky klesají a v rámci rezidenčního projektu Byty u parku se právě nabízí 272 nových bytů k prodeji. Stačí si vybrat v rámci katalogu společnosti Metrostav Development nejlepší byt s výhledem na zeleň blízkého parku. Oblast horního Žižkova je navíc mimořádná z několika pohledů – dostupná a s veškerou občanskou a sociální vybaveností, k tomu v blízkosti zeleně i kulturního vyžití. Jaký byt si zvolíte?

1+kk nebo 5+kk, klasika nebo mezonet?

V rámci projektu Byty u parku je celkem k prodeji 272 bytů s dispozičním řešení 1+kk až 5+kk v 11 bytových domech. U bytových jednotek 4+kk je současně na výběr klasické nebo mezonetové uspořádání, které umožňuje rozdělit prostor na bydlení a domácí pracovnu zřídit v patře. Byty disponují překrásnou předzahrádkou, kde lze zahradničit nebo trávit volný čas s knihou v ruce. Některé jednotky mají dokonce přístup na 2 zahrádky poskytující soukromí. K ostatním bytům přináleží balkon, terasa nebo lodžie. Samozřejmostí je sklepní kóje pro uskladnění sezónních věcí.

Moderní bydlení v zeleni

Byt ke koupi na Praze 3 se nabízí v projektu, za kterým stojí významné pražské architektonické studio Architecture Interior Project, v jehož portfoliu je řada budov v Česku a zahraničí, především v Japonsku, Velké Británii nebo Nizozemí. Byty těží z maximálního přísunu denního světla a mají praktické vnitřní dělení. Současně jeho obyvatelé mohou využít všeho, co metropole nabízí. V okolí je totiž množství škol, školek, volnočasových a sportovních klubů a zařízení. Nadto lze trávit čas v blízkých parcích a lesoparku, Žižkov je totiž nejzelenější čtvrtí z celé metropole.

Do divadla nebo na koncert?

Kromě venkovních aktivit v parcích, procházkách nebo času s dětmi na prolézačkách nabízí Žižkov i množství kulturních aktivit v rámci divadel, klubů a scén. Mezi nejznámější patří Žižkovské divadlo Járy Cimrmana, taneční divadlo Ponec, koncertní Palác Akropole nebo síň Atrium. Odpočinek nabízí také ikonické kino Aero s nabídkou klasických, nezávislých i starších známých filmů.