Stanový přístřešek

Výstavy a veletrhy umožňují velkolepou prezentaci zboží a služeb. Většinou se konají v halách ale i v otevřeném terénu.

Bezpečné místo se stanovým přístřeškem

Stanové přístřešky jsou ideální k vytvoření bezpečného prostoru pro vás a nabízené zboží. Vystavovatelé věnují uspořádání nebo rozložení svých stánků maximální čas. Je však důležité, aby rozložení stanu netrvalo dlouho. Stanový přístřešek rozložíte díky nůžkovému mechanismu za pár vteřin. Vytváří se tak prostor pro prodej. Do detailu promyšlenou konstrukci ukotvíte pomocí kotvících kolíků nebo zátěžových vaků. Kotvení je z hlediska bezpečnosti nejdůležitější. Samozřejmě, pomůžeme vám s výběrem správného modelu. Nabízíme šest modelů v různých velikostech a cenových relacích. Stany můžeme rozdělit do dvou základních skupin a to stany s ocelovou a hliníkovou konstrukcí. Výběr modelu závisí na intenzitě použití stanu, takže je třeba zvážit, zda budete v uzavřené hale nebo v exteriéru. K dispozici je osm různých barev. Díky vrstvě PVC na vnitřní straně a pevně tkané polyesterové látky jsou plachty nepromokavé, jsou odolné vůči UV-záření a uchovávají si stále a jasné barvy.

Doplňky k stanovým přístřeškem

Na prezentaci zboží vám ideálně poslouží sklápěcí nábytek. Sklápěcí stoly, židle a lavice tak můžete umístit do stanu. Sklápěcí stůl můžete použít jako prodejní pult. Dostupné jsou různé velikosti od 122 – 242 cm. Rozkládací stůl tak můžete zvolit dle rozměru vašeho stánku. Mají vysokou nosnost, vysoce odolný UV polyetylén (HDPE deska) si zachovává i při dlouhodobém používání svůj tvar a barevnou stálost. Sklápěcí nábytek rozložíte rychle vysunutím ocelového podnoží. Po složení připomíná kufřík. Ideální pomocník při prezentací.

Oslovte zákazníky na dálku se stanovým přístřeškem

Přejete si vlastnit jedinečný stan s vlastní grafikou? Potisk stanu je v dnešní době velmi populární a je jedním z nejlepších způsobů, jak upoutat pozornost zákazníka. Celoplošný potisk trvá 2 – 3 týdny a výsledek je dokonalý. Potisk je nanesena přímo do látky a tak dokonale vynikne originálnost a jedinečnost potisku. Vaše nápady proměníme na skutečnost. Pošlete nám svou grafiku a představu o konečném výsledku. Vypracujeme vám nabídku s vizualizací stanu. S designem stanu budete jistě spokojeni. Naše grafické oddělení pracuje rychle, spolehlivě a efektně.