Podzim je jako stvořený pro relaxaci s vonnými svíčkami

Je skvělé si najít alespoň jednou týdně hodinu na relaxaci. I když se to na první dobrou nemusí zdát pravda, je relaxace velmi důležitá. Často ji odkládáme na jindy, ale právě teď na podzim, kdy se prodlužují večery, je skvělé využít čas doma a začít pravidelně relaxovat.

Zapalte svíčku

K relaxaci je příhodné používat vonné svíčky s tím správným aroma. Nemusí jít zrovna o svíčku s názvem „Relaxace“, ale měla by vám být příjemná, navozovat pocity klidu, pohody. Často takovou bývá vůně lesa, vanilky, levandule.

Pokud vám jde nejen o vůni, ale i o příjemné, teplé světlo svíček a chcete si jimi místnost víc prosvětlit, nezapalujte víc vonných svíček. Stačí jedna a několik svíček bez vůně.

Zažeňte ponurý podzim

I když relaxujeme, můžeme někdy pociťovat splín. Aby pro nás nebyl podzim ponurým a smutným, pomohou aromatické vonné svíčky také. Co třeba vyzkoušet WoodWick svíčky? Už jste někdy pálili svíčku s dřevěným knotem? Právě ony jej mají. Nejenže díky nim dosáhnete příjemného světla, nádherné vůně, ale zároveň pocítíte efekt praskajícího dřeva v krbu. Americké svíčky WoodWick jsou jednoduché a elegantní, hodí se do moderních ložnic a obýváků, ale i do domečků ve venkovském stylu.

Jde sice o dražší typ svíček, ale uživatelům dokazují, že jsou vyrobeny s láskou ke svíčkám a péčí o zákazníka. Kupříkladu vonná svíčka WoodWick Black Amber and Citrus, jež vydrží hořet cca 50 hodin, u vás provodní dům originální kořeněnou vůní se zemitými tóny dřeva, tabáku a mechu. Osvěžení pak zajistí svěží citron a mandarinka, na závěr přijde muškátový oříšek s fialkou. Zajímavá a jedinečná kombinace, která voní nejen v moderních obývácích, ale umístit ji můžete i do pracovny nebo butiku.

Užijte si podzim se svíčkami v kombinaci s relaxací, milou hudbou, knihami i filmy.