Přemýšlíte nad novým zastíněním terasy? Zvolte kvalitní pergolu

Máte již řadu let zastínění terasy, zahrádky nebo třeba dvorku, které vám však přestalo vyhovovat, nebo už nevypadá dobře, a tak přemýšlíte, čím jej nahradit? Možností je několik, ovšem ke kvalitním, spolehlivým a velmi hezkým patří určitě pergoly. Vybírat můžete navíc z různých typů, a tak zvolit ten, který vám bude nejvíc vyhovovat. Ochrání vás nejen před sluncem, ale také před deštěm či na podzim před prvními sněhovými vločkami.

Proč jsou zahradní pergoly ideální volbou?

Zahraní pergoly od Atypy mají konstrukci vyrobenou z hliníku, což je zárukou vysoké životnosti, eliminace rezivění, stejně tak není potřeba žádná údržba. Střecha je tvořena třívrstvým PVC, jež je zpevněno hliníkovými profily. Střecha je díky tomu velmi odolná, je naprosto nepromokavá a vydrží i nápor velmi silného větru až do 117 km/h. Co se týče stahovací střechy, ta je ovládána motorem s dálkovým ovládáním. Stačí jeden stisk tlačítka, a pokud právě nechcete zastřešení využívat, schová se PVC pod malou stříšku.

Kovové pergoly z hliníku mají velkou výhodu nejen pro jejich pevnost a odolnost, ale také proto, že vám v zimě neuberou v interiéru nic z venkovního světla.

Hliníkové pergoly na míru můžete navíc až do konce července koupit se slevou 20 %.

Znáte bioklimatické pergoly?

Mnozí se zaměřují i na bioklimatické pergoly. Jsou opatřeny otočnými lamelami, které nejenže chrání terasu či jinou plochu před slunečnými paprsky, ale také umožňují výborné odvětrávání prostoru, který zastiňují. V okamžiku, kdy začne pršet, stačí jednoduše stisknout tlačítko na dálkovém ovladači a lamely během chviličky vytvoří nepromokavou střechu.

Bioklimatické pergoly se vyznačují otočnými lamelami, výrobou na míru, ovládáním motorem, nulovou údržbou a dlouhou životností.

Více informací najdete na webových stránkách atypy.cz.