Rychlý úklid v síni, když očekáváte tchýni!

Chystá se na vás rychlá přepadovka příbuzných, kteří si nenechají uniknout jediné smítko v rohu, aby se za něj na vás mohli povozit? S tímto pomocníkem doma jim sami nasadíte bílou rukavici. I průběžný a rychlý úklid může být opravdu ufektivní. Důležité ale je být vybaven či obdařen moderní technologií pro tentu účel stvořenou. Nejlepšípomocník je ten, který je skladný a praktický, takže jej po ruce budete stále a vždy připraveného k použití. Lehká váha pro snadnou manipulaci a rychlo úklid je nezbytná. Nebo také, kdybyste pomocníka chtěla vrazit do ruky svým ratolestem ať se také trochu činní. Ještě si jej zamilují a budete mít o úklid postaráno. Kam se hrabou videohry. Vysoký výkon zaručí, že mu nečistoty neukniknou a díky diodám se světly se před ním ani neschovají. Respektive vám, protože vy jste pánem či paní svého domova.

Nový aku tyčový vysavač Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily usnadní celý úklid vám, ale i vašim dětem.  Vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač nabízí hned několik užitečných funkcí např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty. Díky nástavcům se ještě snadněji dostane i do opravdu těžko dostupných míst. Možnost vysávání bez kabelu vám dá opravdovou volnost v pohybu nezávislou na elektrické přípojce. Proto je dobrým pomocníkem například i při vysávání auta.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí stav baterie. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

Nečistoty vás už vysávat nebudou, vysajete je totiž vy – všechny!

www.karcher.cz

Předchozí článekJak zmírnit kyselé prostředí v našem těle
Další článekVybíráte místo na prodloužený víkend, na výlet či na týdenní dovolenou? Sušice jsou tipem číslo 1