S podzimem venkovní party nekončí!

Sezóna garden party sice pomalu spěje ke svému konci, to ale neznamená, že by se venku už nic nedělo. Podzim i zima s sebou nesou spoustu společenských akcí, jako jsou farmářské trhy, vinobraní, spanilé jízdy nebo adventní trhy, na které je potřebí provizorní zázemí stejně akutně jako v létě.

Pokud patříte mezi ty, kteří s prvním podzimním dnem nezůstanou ležet doma za pecí, jistě na akcích, které navštívíte, uvítáte dočasnou „střechu nad hlavou“, kterou zajistí party stany. Jedná se o moderní zastřešovací systém, který je konstruován s důrazem na rychlou, jednoduchou a nenáročnou manipulaci i variabilitu.

Ochrana před deštěm i větrem

Ochrání vás před deštěm, větrem a dokonce umí s přídavným topením uvnitř udržet i příjemnou teplotu. Ideálním doplňkem jsou pivní sety, které umožní lidem získat kromě provizorního zázemí i místo k sezení a stolování.

Stany nemusíte na akci nutně kupovat, ale lze si je jen zapůjčit. Pronájem párty stanů dokáže zařídit veškerý servis až pro více než tři sta sedících osob. Kontaktujte AZ Rent a ke stanům získáte i veškeré příslušenství v ceně, jakou jsou okapy, kotvící popruhy, závažové desky, kolíky, osvětlení, stojan na odpadkový pytel, popelníky a další. 

Ke stanu i gril

Instalaci zvládne skutečně každý. Stačí jen průměrná zručnost a šikovnost a provizorní přístřešek bude na světě. Dobrá zpráva pro všechny milovníky grilování a konzumace všeho druhu pochutin, ke stanům lze pronajmout i grily. Objednávku párty stanů, pivních setů, grilů, ale i dalšího příslušenství můžete udělat na www.azrent.cz.