Vystoupáte k nádherným zážitkům

Každý z nás jistě s úsměvem a zájmem otočí hlavu, když se nad obzorem pomalu vznáší balon. Proč byste jej měli pozorovat jen ze země? Buďte těmi, kdo se nechají unášet nad modravým obzorem. Vyhlídkové lety balonem vám přinesou magické okamžiky, co budete ve vzpomínkách prožívat znovu a znovu.

Hodina ve výšinách

Vyhlídkový let balonem je krásný program na kteroukoliv roční dobu. Stačí jen chtít prožít něco nevšedního, co dlouho zůstane ve vaší mysli. Okamžiky budete prožívat celým tělem, příjemné vzrušení a hřejivé nadšení vás budou provázet nejen do přistání, ale i dlouho po něm.

Let balonem se vždy řídí podle povětrnostních podmínek a doba letu trvá obvykle hodinu a půl. Tak dlouho můžete pobývat v místech, odkud se zdá vše poklidné a beze spěchu.

Darujte pobyt nad střechami domů

Vystoupat vzhůru může kdokoliv a lety balónem jsou tu pro vzduchoplavce všech generací. Proto je dárkový poukaz na vyhlídkový let balonem tak oblíbený dárek. Můžete jej darovat při každé příležitosti. Hodí se pod vánoční stromeček, k narozeninám nebo jen jako poděkování.

Skvělým nápadem je darovat let balonem k výročí svatby nebo dni seznámení. Oslava výročí pak bude přímo skvostná.

Proleťte se balonem nad krásami Prahy

Lety balonem jsou plánovány se startem v různých částech Prahy a vždy vás vezmou na úchvatnou vyhlídku blízkého okolí. Dohodnout si ale můžete i výlet ke vzdálenějším koutům. Velmi oblíbený je například let balonem Český ráj nebo Posázaví. Jestliže vám tato místa přijdou ze země úchvatná, co teprve řeknete, až je spatříte z výšky. Možná neřeknete dokonce vůbec nic a budete se oddávat jen němému úžasu.