Zkrášlete váš interiér s pomocí kvalitních tapet na zeď

Určitě už jste zaznamenali, jak hojně jsou tapety využívány ve všech místnostech interiérů. Ať už bydlíte v bytě nebo rodinném domě, máte rádi moderní styl, jste vyznavači minimalismu, rustikálního stylu, je vám blízký norský styl nebo máte doma maličké děti, kterým chcete vyzdobit dětský pokoj, vyberete si. Stačí navštívit e-shop folie-tapet.cz a prohlédnout si naprosto obsáhlou nabídku nejen tapet na zeď.

Tapety na zeď mohou mít mnoho podob

Abstraktní, květinové, 3D, jednobarevné, vliesové, s gometrickými tvary… Stačí podívat se na tapety na zeď a hned najdete druhy, které vám „padnou do oka“. Stačí jen popřemýšlet, do jaké barvy má být vámi požadovaná tapeta laděná, s čím v pokoji bude ladit, zda se má zcela odlišit a pokoj oživit, nebo chcete, aby tvořila dokonalý duet např. s gaučem nebo kobercem.

Tapety na zeď lze umístit jen do určité části místnosti, např. do kouta, nebo jí opticky předělit velkou místnost, když chcete odlišit např. obývák od kuchyně. Krásně působí, i když je jedna stěna opatřena tapetou a zbylé tři stěny jsou bílé.

Moderní typ tapet z vliesu

Momentálně patří k nejoblíbenějším vliesové tapety. Jde o novou technologie, která nese mnoho výhod. Tato netkaná textilie má mnoho lisovaných neuspořádaných celulózových a vinylových vláken.

K jejich hlavním přednostem patří prodyšnost pro vzduch i páru, takže nedochází k plesnivění stěn. Potěší vás i vysoká pevnost a stálobarevnost, tepelná a zvuková izolace, rozměrová stabilita a jistě i snadná práce. Lepidlo se nanáší jen na zeď, probíhá tzv. lepení zasucha. Až někdy budete chtít tapety sundat, jde to velmi lehce.

Zavítejte na webové stránky folie-tapety.cz a nakupte si tapety na stěny, které dodají vašemu domovu nový rozměr. Pokud si vyberete ve výprodeji, změna vás vyjde velmi levně. Navíc při nákupu nad 1 500 Kč zde máte dopravu zdarma.