Industriální policové regály: novinka ve světě nábytku 

Policové regály jsou skvělým způsobem, jak si doma nebo ve firmě rozšířit úložný prostor. Lze je také použít jako výstavní plochu nebo vstupní prostor. V mnoha obchodech najdete různé styly průmyslových regálů, ale doporučujeme vám podívat se na některé specializované prodejce, kteří prodávají jednotky s individuální velikostí určené pro konkrétní místnosti ve vašem domě. V tomto článku vám poradíme, kde takové regály sehnat! 

Kovové a dřevěné regály

Policové regály jsou vynikající volbou, která má mnoho využití. Momentálně jsou nejprodávanějším stylem industriální regály a my jsme si to nemohli nechat ujít! Na Steelbro najdete hned několik druhů skvělých industriálních policových regálů, které si zaručeně zamilujete. Podívejte se na několik našich nejlepších kovových regálů, možná narazíte na ten pravý. 

Policové regály mají využití jako:

Kovové regály se skvěle hodí k ukládání nářadí a dalších předmětů, které musí být snadno přístupné. Dřevěné regály poskytují tradičnější vzhled, ale vyžadují více údržby, protože mají tendenci se snadno ušpinit a vyžadují pravidelné čištění. Co když se spojí kov se dřevem? Dřevěná deska se skvěle hodí k ocelové konstrukci. Pokud se do police zapojí i trochu designu, máte skvělý kousek do vašeho bytu! 

Designové regály

Máte zájem o něco praktického a zároveň moderního? Na to tady pro vás máme naše designové policové regály, které dodají vašemu domovu originalitu

Designové policové regály: 

Policový regál Tel Aviv

Tento stylový policový regál, který oživí váš obývák. Má šikmou konstrukci regálu a schodovité uspořádání dřevěných poliček, které vám nabízí různé možnosti ukládání knih či jiných vašich oblíbených předmětů. Tento model máme v několika barvách, takže pokud se vám nelíbí elegantní černá, máme také matnou bílou, chromovou, zlatou nebo surovou ocel. 

Police Toronto 

Designová police Toronto vynikne na každé stěně. Má jednoduchý čtvercový tvar konstrukce, který je postavený na hrot čtverce a dodává polici umělecký nádech. Dvě desky o tloušťce 2,7 cm šikovně poslouží pro odkládání knih a jiných drobností ve vašem bytě. Pokud sníte o moderním obývacím pokoji v industriálním stylu, zde máte první kousek! 

Proč si pořídit kovové policové regály? 

Kovové regály jsou vynikající volbou pro vaše skladovací potřeby. Jsou odolné, snadno se montují a přepravují a jsou k dispozici v různých stylech a barvách. Navíc se nikdy nemusí natírat!

Výhod kovových regálů je celá řada:

  • Odolnost: Kovové regály jsou konstruovány tak, aby vydržely. Vydrží těžké zatížení i každodenní používání. Časem vydrží, i když na něj budete ukládat těžké předměty nebo k němu skládat věci.
  • Snadná montáž: Kovové regály se dodávají s jednoduchým návodem, který usnadňuje montáž každému, kdo se dokáže řídit pokyny krok za krokem. Své nové regály budete moci sestavit bez pomoci profesionálů nebo drahého nářadí!
  • Přenosné: Kovové regály jsou dostatečně lehké, abyste je mohli snadno přemisťovat po domácnosti nebo kanceláři podle potřeby, i když jsou plně naložené zbožím! K přemístění těchto robustních kusů nábytku plných zboží nebudete potřebovat pomoc nikoho dalšího, stačí je uchopit za boky a v případě potřeby zvednout. 

Pomohli jsme vám s výběrem vašeho vysněného nábytku? Máte nějaké dotazy ohledně industriálních policových regálů? Nebojte se nás kontaktovat! Na Steelbro si mimojiné můžete prohlédnout i mnoho našich dalších produktů, jako jsou například konstrukce židlí, stolové nohy či stojany na víno pro vášnivé vinaře.