Víte, že i venkovní reflektor můžete ovládat chytrým telefonem?

Pomocníci v naší domácnosti nebo společnosti mohou být různorodí, k mnoha účelům, s nejrozmanitějšími funkcemi. Kde by se našim předkům byť jen zdálo o sekačkách, které samy sečou trávu, nebo řezacích laserových centrech, která umí s naprostou přesností vyřezat nejdokonalejší výrobky z plechu a dalších materiálů.

Také venkovní reflektor je šikovným vybavením, které umí mnohé. Hodí se pro nasvícení zahrady, dvorku, sochy, lze jej umístit takřka kdekoli, protože jsou vodě odolné i instalovat je můžete mnohde. Třeba na fasádu, trám, nebo je postavit na zem a posvítit si v dílně či výrobní hale přesně tam, kde potřebujeme.

Vyberte si venkovní reflektor dle vašich potřeb

Na webových stránkách e-light.cz můžete najít mnoho různých venkovních reflektorů, a tak ten pravý vyberou i ti nejnáročnější. I cenové rozpětí je velké. Velmi dobře je hodnocený HELIX světlomet, venkovní reflektor se základnou z hliníku s černým povrchem. Difuzor tvoří plast, LED 20 W / 30 W, neutrální 4000 K – 4500 K, 1700 lm / 2550lm, 100 – 240 V, IP65, tř. 1, rozměry dle typu. Aktuálně jej můžete koupit za cenu se slevou 31 % z původní ceny, tedy 977,44 Kč.

Velmi povedený je také venkovní reflektor TEVINA. Jedná se o provedení z hliníku v černé barvě. LED 14 W, 1275 lm, ovládání lze provést smart telefonem s instalací aplikace Tuya. Nechybí možnost připojení k wi-fi, postupné stmívání, nastavitelná teplota CCT teplá 3000 K – denní 6500 K, RGBW, vyzařovací úhel 120 °, RA70, 230 V, IP65, rozměry 160 x 150 x 40 mm. Cena je aktuálně s výraznou slevou ve výši 32 % z původní ceny, a to 746,21 Kč.

Ať už potřebujete venkovní reflektor, který chcete umístit na fasádu, trám, nebo třeba do dílny, navštivte webové stránky e-light.cz. Určitě si vyberete a s kvalitou i cenou budete plně spokojeni.

Předchozí článek
Chladící vitríny pro efektivní prezentaci zákusků
Další článek