Jak vybrat nejlepší vánoční dárky?

Také patříte k těm, kteří si letos dali závazek, že vánoční dárky nebudete vybírat den před Štědrým dnem, ale koupíte je s předstihem? Máte tedy nejvyšší čas, aby vám je přepravní společnosti stihly včas doručit. Jak ale vybrat dárky tak, abyste se obdarovanému trefili do vkusu? Buď můžete volit podle toho, co má rád, podle koníčků, podle stylu oblečení, oblíbených barev… Anebo můžete vsadit na dárky zajímavé, praktické i hezké zároveň, které najdou uplatnění u většiny z nás.

Dekorace a doplňky coby vánoční dárky

Velmi oblíbené u žen jsou svícny a lucerny nebo andělé, vázy či zahradní dekorace. Máte doma ženu, která si ráda napustí vanu a půl hodiny si v ní čte u svíček knížku? Pak se podívejte na dárkové kolekce svíček Meadows. Jsou krásně balené, jde o luxusní dárek, který zaručeně potěší. Navíc jde o typ dárku, který můžete věnovat ženě každého věku.

Ženám udělá radost i dřevěné nádobí, kosmetika, šperky nebo kabelky.

Překvapte vašeho muže i syna

Vybírat vánoční dárky mužům je pro mnohé ženy náročné. Platí to především tehdy, když váš milý má, co potřebuje. Koupí si, co mu srdce ráčí, kdykoli během roku. Ano, je pak těžší vybrat něco, čím jej překvapíte. Ale možné to je. Co třeba dřevěná stolička? Do garáže, dílny, do pracovny… Anebo předplatné časopisu, oblíbených novin? Anebo kniha s tematikou, jež je mu blízká?

Muži také rádi dostávají elektroniku, alkohol, ale i vtipné dárky. Trefíte se „do černého“ sklenicí na whisky s nápisy „Good day, Bad day a Don’t ask“? Pro muže, kteří whisky rádi, je to cool dárek. Pivaři zase ocení sklenici s nápisem „Hlavně se nep♥srat“. Najde uplatnění u mužů v každém věku. K tomu věnujte patřičný nápoj a dotáhnete dárek do dokonalosti.

Inspirovali jste se? Vánoční dárky pro každého, originální, kvalitní, voňavé i krásně balené, najdete na bellarose.cz.