Prémiové matrace: Revoluce v oblasti spánku

Kvalitní spánek je podle vědeckých studií jedním z klíčových faktorů, jak si udržet celkové zdraví a nižší biologický věk. Na kvalitní spánek má vliv mnoho podmínek. Spolu s vnitřním vylazením a optimálním okolním prostředím, stojí v popředí vhodná matrace. Podle čeho ale správnou matraci poznat? Máme pro vás několik užitečných tipů.

Jak poznám kvalitní matraci?

Kvalitní matrace jsou ty, které poskytují tělu dokonalou oporu. Takové matrace se označují jako ortopedické matrace. Ne všechny matrace označené jako ortopedické však musí být nutně kvalitní. Jejich kvalita je dána použitím vhodných materiálů a výrobních technologií, které zajišťují ideální podporu vaší páteře v průběhu celé noci.

Dalším kritériem kvality je bezpochyby označení “zdravotní matrace” či “zdravotnický prostředek”, které je podmíněné náročnými zdravotními certifikacemi. Před koupí nové matrace se raději ujistěte, jestli výrobek užívá toto označení oprávněně.

Orientovat se můžete také podle délky záruky, kterou výrobci poskytují. Čím kvalitnější matrace, tím má zpravidla delší životnost garantovanou výrobcem.

Jak vybrat ortopedickou matraci?

Při výběru vhodné ortopedické matrace je třeba zohlednit především svou hmotnost, tuhost a pružnost matrace, polohu spánku a četnost přetáčení, použitý materiálhypoalergenní vlastnosti atd.

Z hlediska kvality použitých materiálů a poskytovaných zdravotních benefitů vynikají na českém trhu ortopedické matrace značky Curem a Spirit od největšího českého výrobce matrací Hilding Anders.

Tyto prémiové matrace nabízí nejvyšší možnou stabilitu páteře při všech režimech spánku. Zaručují vysokou odolnost materiálů, skvělou regulaci teploty výbornou prodyšnost zabraňující množení bakterií, plísní a roztočů. Jsou hypoalergenní a tudíž vhodné pro alergiky.

Obě luxusní matrace Curem a Spirit představují vrchol pohodlí a podpory, který je pro zdravý a posilující spánek nezbytný. Splněním nejvyšších požadavků na komfort si vysloužily unikátní certifikát zdravotní matrace.

Jsou vyrobené ze sendvičové konstrukce, ve které se střídají vrstvy různých materiálů té nejvyšší kvality. Díky tomu je při ležení zajištěn požadovaný efekt.

Matrace Curem

Matrace Curem je řada luxusních ortopedických matrací, jejichž předností jsou především zdravotní benefity, které poskytují svým uživatelům. Při odpočinku poskytují ideální oporu páteře, omezují tlak na tělo a uvolňují ztuhlé svalstvo.

Jejich konstrukce a technologie výroby se odvíjí ze zkušeností z pobytu ve vesmíru. Při spánku vám zajistí unikátní a velmi pohodlný pocit “stavu beztíže”, abyste mohli ničím nerušeni snít.

Prémiová řada matrací Curem je vyrobena inovativní technologií nástřiku kvalitní viscoelastické paměťové pěny s vysokou objemovou hmotností. Tato speciální pěna se proto dokonale přizpůsobí vašemu tělu při každém pohybu a každé poloze.

Bezkonkurenční kvalita a komfort jsou garantované nadstandardní 10 letou zárukou a certifikátem zdravotní matrace.

Nejprodávanějším modelem luxusní řady Curem je inovativní hybridní matrace C 7000 XD, která vyniká vynikající termoregulací, a dokonale poddajná matrace C 4500.

Matrace Spirit Superior

Matrace Spirit je řada prémiových ortopedických matrací, které dokáží uspokojit i vaše nejnáročnější požadavky na pohodlí a luxus. Při její výrobě se používají nejmodernější technologie a nejkvalitnější materiály.

Pro ještě větší pohodlí je matrace Spirit dostupná v šesti různých modelech, z nichž každý je speciálně navržen pro jiný typ spáče. Všechny tyto modely spojuje vysoký komfort a naprosté odlehčení vašeho těla při relaxaci.

Řada matrací Spirit Superior je zkrátka ztělesněním toho nejlepšího, co vám může největší český výrobce matrací, Hilding Anders, nabídnout. Stejně jako řada Curem, vyznačuje se také Spirit 10 letou záruku a certifikací zdravotní matrace.

Z modelů matrací Spirit Superior se těší největší oblibě super odolný model Superior Nucleus s nosností až 200 kg a středně tvrdá luxusní matrace Superior Triumph.