Vybavte svou předsíň nábytkem snadno, rychle a za dostupnou cenu

Předsíň je prvním místem, které vidíte, když vstupujete vy nebo vaše návštěva do vaší domácnosti. Protože první dojem je důležitý, na dobré, užitečné a praktické výbavě předsíně byste si měli nechat obzvláště záležet. Jaký nábytek do předsíně se vám pro skladování všech nezbytností, jako jsou boty, kabáty, bundy a další svršky bude hodit?

Místo pro boty

Jste-li žena, případně se ženou sdílíte domácnost, jistě víte, kolik párů bot je schopna nashromáždit. Aby se přes jejich hromady bylo možné dostat do domu a zároveň aby kvůli neuspořádání kazily celý dojem předsíně, bude fajn, pokud je bude možné uklidit do botníku. Pro skladování sezónní obuvi by se vám mohl hodit například botník se 4 policemi, kam by se s trochou štěstí mohly všechny boty vejít.

Kabáty na věšák

Kromě bot budete při příchodu domů potřebovat odložit také bundu nebo kabát. Pokud máte ve zvyku nosit jeden, dva kousky po celou zimu, postačí vám řada věšáků připevněných na zdi. V případě, že máte svršků více, nebo jste početná rodina, která se bez spousty věšáků neobejde, sáhněte spíše po stojanu s věšáky, který je možné postavit do prostoru a lze na něj pověsit mnohem více bund nebo kabátů.

Šály a čepice na jednom místě

V zimě mnoho z nás nevkročí do nevlídného počasí bez šály, čepice, případně také bez rukavic. Abyste mohli vše skladovat na jednom místě, kde zároveň vždy najdete to, co hledáte, pořiďte si lavičku s úložným prostorem, na kterou se zároveň budete moci usadit při nazouvání a vyzouvání obuvi.

Pokud budete s kvalitou a servisem internetového obchodu finecase.cz spokojeni, a my věříme, že budete, můžete zde pořídit nábytek, kterým je možné postupně vybavit celou vaši domácnost.